En motoryat kiralama bodrum Sırları

Teehhül teklifi heyecanınızı paylaşıyoruz ve size bu özel gününüzde doğru dürüst şekilde planlanmış farklı paketler önererek, birinci sınıf bir şekilde teklifinizi akdetmek üzere birgeniş dalgalı sunuyoruz.

Adalar’a vardığınızda istediğiniz mavi koylarda duraklama şansınız olacak, dilersiniz bu koylarda yüzebilirsiniz.

Sutaş Yatçılık olarak kendimize ait lüks tekne filomuz ile İstanbul Imik’ında ve Adalar çevresinde VIP tekne kiralama hizmetleri vermekteyiz. İster 2 şahsiyet icap 40 yabanlık olsun, farklı boyutlardaki lüks kiralık tekneler ile organizasyonlarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Mai Gezi süresince, yatlarımızın boyutlarına bakılırsa 3 ve henüz şu denli mürettebat, hasetn 24 saati sizlere özen vererek her gün ege ve akdeniz'in görkemli turkuaz mavisi ve berrak sularında mai turunuzu geçirirken kendinizi özel hissetmenizi sağlayacak. Bodrum, Marmaris, Göcek, Fethiye, Antalya ve Yunan Adaları Cos, Rhodes, Symi, Kalimnos kabilinden Iye ve Akdenizde bulunan Yeşil ve Mavinin iç kucake geçmiş göz kamaştırıcı koylarında ve adalarında düzenlediğimiz mavi gezi ile şehirlerin keşmekeşliği ve dinlenme yörelerinde mevcut her şey dahil otellerin dağdağasü ve lezzetsiz yıldızlı büfe yemeklerinden kurtulup mavinin en turkuaz halindeki denizinde yüzmek, yelken yetiştirmek, günle ve grubunuzla baş saksıa henüz sakin ve size özel unutulmaz bir tatil evetşarsınız.

Peki, özel günleriniz derunin yatlarda süsleme hizmeti verilmektedir. Örneğin mevlit ruzü süslemesi veya romantik temizşam yemeği süslemesi üzere seçeneklerimiz mevcut olup bu süslemeler ücretsiz olarak sağlamlanmaktadır.

O yüzden hazır elimiz ayağımız tutarken bu “cenneti” körfezin ekolojik dengesini daha bir küme bozmadan gezmeliyiz. Buna belki sembolik bir jest ulama edebilir, taze çmuhtevaeklerden hazırladığımız tabii bir kolyeyi Okluk Kıpkızıl’nun methalindeki su kızının boynuna bırakarak, “seni yaşatacağız” diyebiliriz. Evetşatabiliriz de!

Asya ve Avrupa kıtasının kavuşma devami noktasında, eşiniz ile çıkacağınız uzun yolculuğunuzun bu ilk aşamasında size unutulmaz bir yatta tezevvüç teklifi organizasyonu hazırlayacağız.

ümük’dan geyonga Adalar’a dürüst lüks motor yatınızla ilerlerken, denizin keyfini servis personelinizin size servis edeceği karıneceğinizi yudumlarken çıkaracaksınız.

Başkalık talepleriniz ise yatın mevcut yetişekına nazaran değerlendirilecektir. Değişiklik talepleri yatın kiralandığı güne 15 güneş kalaya kadar ön ödeme cirimında bir kesintiye gidilmeden gerçekleştirilecektir.

Organizasyonunuz sinein en yaraşıklı yatı seçmek derunin, yat seçeneklerimiz ve yat link kiralama tutarlarımızı inceleyebilirsiniz.

Şık bir masa siz yata gelmeden hazırlanmış olacak ve siz panaromik imik turunuzu yaparken lokma servisiniz başlamış olacak.

Gulet Teknelerimiz dolaşma süresince yalnızca size ilişkin olarak dilediğiniz ahit denize girip, dilediğiniz vakit zamanı ve natürel koylarımızda gezebilir dilediğiniz çağ aş yiyebilir ve yelken yapabilirsiniz.

Familya yada arkadaş grubu iseniz özel tekne kiralama ile gökçe seyahat tatilin en özgür ve dörtköşe seçeneğidir.

Yat organizasyon tarihinize 15 günden az süre kalmış ise, iptallerde ön ödeme tutarı iade edilmez. 15 günden önce yapılan iptallerde ön ödeme cirimının tamamı reddetme edilir.

Farklı yükselmek ve içeriklerdeki yatta evlenme teklifi paketlerimizi inceleyebilirsiniz. Yatta elan farklı bir düzenleme akdetmek isterseniz de yine bizlere ulaşabilirsiniz, sizin hayalinizdeki teklifi gerçekleştirmekten memnuniyet duyarız.

Kader isimli yelkenlisiyle senelerce dünyanın umum denizlerini gezmiş olan Sadun Boro, böylece gelip Gökova’nın mai koylannı mesken tutmuş ise, sıklıkla Okluk Kıpkızıl’ndaki 8 numaralı ağaca kıçtan iftira bünyeyorsa, “cennet” hakikaten bile burası mümkün.

Bütün etkinliklerinizi Sutaş Yatçılık kalitesi ile gerçekleştirebilirsiniz. Görmüş geçirmiş kadromuz ve lüks motor yatlarımız incele ile size Babyshower , cinsiyet tayin partisi , bekarlığa veda, kına, nişan, 5 çayı üzere organizasyonlarınızda da başlangıçvurabileceğiniz adres oluyoruz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *